نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی از اخذ اعتبار و تکمیل فاز اول بزرگراه دزفول _ سیاه منصور _ هفت‌تپه و آغاز روشنایی این جاده خبر داد و گفت: تکمیل این بزرگراه مسیر دزفول به مرکز استان را ۲۰ دقیقه کاهش می‌دهد. به گزارش صدای کرخه به نقل از خبرگزاری شبستان عباس پاپی زاده نماینده […]

نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی از اخذ اعتبار و تکمیل فاز اول بزرگراه دزفول _ سیاه منصور _ هفت‌تپه و آغاز روشنایی این جاده خبر داد و گفت: تکمیل این بزرگراه مسیر دزفول به مرکز استان را ۲۰ دقیقه کاهش می‌دهد.

به گزارش صدای کرخه به نقل از خبرگزاری شبستان عباس پاپی زاده نماینده دزفول اظهار کرد: یکی از نیازهای اصلی شهرستان دزفول توسعه جاده‌ای است لذا طی سال‌های گذشته پیگیری‌های مهمی در این حوزه انجام گرفت.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی افزود: اعتبار لازم جهت تکمیل جاده اتصالی دزفول _ سیاه منصور _ آوج _ هفت‌تپه اخذ و تکمیل و هم اینکه عملیات نهایی نصب نیوجرسی و جداسازی جاده و پایه‌های روشنایی جاده در حال انجام است که طی هفته‌های آینده به‌طور کامل انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه تکمیل این جاده باعث کاهش ۲۰ دقیقه‌ای مسیر دزفول به مرکز استان می‌شود تصریح کرد: این جاده که یکی از استانداردترین جاده‌های شمال خوزستان است که باعث کاهش ترافیک ترانزیتی شده و همچنین تردد شهروندان بخش‌های مرکزی و چغامیش را تسهیل می‌کند.

پاپی‌زاده توسعه زیرساخت‌های جاده‌ای دزفول را ضروری دانست و اذعان داشت: احداث بزرگراه سیاه منصور به هفت‌تپه برای توسعه شهرستان دزفول مفید و موثر است و باعث بهبود ارتباط دزفول با شهرستان‌های پیرامون می‌شود.