سردار بابایی منطقه عملیاتی هفت‌تپه را منبع غنی خاطرات رزمندگان مازندرانی دانست و گفت: تلاش داریم همزمان با هفته دفاع مقدس این یادمان در خوزستان احیا شود و درایام خداحافظی کرونا و آغاز اردوهای راهیان نور، پذیرای دانش آموزان در این منطقه باشیم. سردار« محمد حسین بابایی » در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش […]

سردار بابایی منطقه عملیاتی هفت‌تپه را منبع غنی خاطرات رزمندگان مازندرانی دانست و گفت: تلاش داریم همزمان با هفته دفاع مقدس این یادمان در خوزستان احیا شود و درایام خداحافظی کرونا و آغاز اردوهای راهیان نور، پذیرای دانش آموزان در این منطقه باشیم.

سردار« محمد حسین بابایی » در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران  که با محوریت چهلمین سال دفاع مقدس و سوم خرداد که در استانداری مازندران برگزار شد، با اشاره به رشادت های رزمندگان مازندرانی‌ها در دوران دفاع مقدس‌، بیان کرد: نسل اول و چهارم مردم مازندران همواره در جنگ با دشمن خوش درخشیدند تا جایی در جنگ با داعش و دفاع از حرم شاهد حضور بیش ار ۲۰۰ شیرمرد مازندرانی و شهادت  ۱۶ دلیرمرد این خاک و تعدادی جانباز بودیم.

فرمانده سپاه کربلای مازندران به همت والای گروه های جهادی برای عمران و آبادی کشور اشاره کرد و خاطرنشان شد: جوانان امروز به تأسی از رزمندگان دوران دفاع مقدس داشته های علمی و عملی خود را در طبق اخلاص نهاده و برای رفع محرومیت از چهره این مرز و بوم در تلاش هستند.

سردار بابایی با اشاره به نقش و جایگاه مدیریت جهادی برای کسب موفقیت دربحران ها، عنوان کرد: نمادها و شاخص‌های دوران جنگ تحمیلی برای تمامی نسل ها الهام بخش است؛ نسل چهارم که نمی دانند جنگ چیست یادآوری دوران  هشت سال جنگ که بیش از ۵۵ کشور به جنگ با کشور مظلوم ما آمدند، لازم است.

وی یادآور شد: همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس، تلاش داریم بحث یادمان هفت تپه قدمگاه رزمندگان مازندران را که نیروهای بسیجی حتی در دوران بحران کرونا در خوزستان در حال ساخت و ساز بودند را ادامه داده و تمام کنیم، تا پس از اتمام کرونا اردوهای دانش آموزان را به آن مکان داشته باشیم.

سرداربابایی افزود: تلاش داریم با ایجاد حسینیه یادمان زمینه استقرار دائمی راویان و خادمین شهدا برای پذیرایی از زائران مناطق عملیاتی جنوب در این منطقه فراهم شود.