امروز: سه شنبه, ۲۳ مهر , ۱۳۹۸

نوسازی روستاها در برابر سیل و زیرساخت ها مهمترین موضوعات در استان خوزستان هستند

نوسازی روستاها در برابر سیل و زیرساخت ها مهمترین موضوعات در استان خوزستان هستند

عبیات با اشاره به اینکه نوسازی روستاها در برابر سیل و زیرساخت ها مهمترین موضوعات در استان خوزستان هستند، گفت: بخش تعمیرات پیشرفت خوبی داشته است. «فاضل عبیات» شب گذشته (سه شنبه ۱۶ مهرماه) در برنامه تیتر امشب شبکه خبر سیما درباره آخرین اقدامات انجام شده برای بازسازی مناطق سیل زده خوزستان با اشاره به آخرین […]


عبیات با اشاره به اینکه نوسازی روستاها در برابر سیل و زیرساخت ها مهمترین موضوعات در استان خوزستان هستند، گفت: بخش تعمیرات پیشرفت خوبی داشته است.

«فاضل عبیات» شب گذشته (سه شنبه ۱۶ مهرماه) در برنامه تیتر امشب شبکه خبر سیما درباره آخرین اقدامات انجام شده برای بازسازی مناطق سیل زده خوزستان با اشاره به آخرین وضعیت روستای زیرآب رفته گفت: تغییر تصمیم جابجایی به این معناست که قطعا این روستا جابجا نخواهد شد.

معاون عمرانی استاندار خوزستان با بیان اینکه در مجموع ۲۳ هزار واحد درخواست ارزیابی داده اند، گفت: بخش تعمیرات پیشرفت خوبی  داشته است و پیشنهاد تغییر مسیر آب منجر به آبگرفتگی روستا شده است.

عبیات با اشاره به اینکه در بخش مسکن نگرانی خاصی نداریم اما روستای مگرن ۳ تنها دغدغه ما بوده که با پژوهش های خوبی که انجام شد تنها ۲ مورد پژوهش ها انجام شده است، گفت: در بازدیدها در بخش مسکن بجز مواردی که نیاز به بررسی بیشتر برای حل مشکلات با بانکها دارد نوسازی روستاها در برابر سیل و زیرساخت ها مهمترین موضوعات در استان خوزستان هستند./

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام صدای کرخه

اسلاید خبری

اوقات شرعی همراه با صدای اذان

تمامی حقوق سایت برای SedayeKarkhe.ir محفوظ است. اجرا توسط : خالدمنصوری