امروز: چهارشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۸

اهدای تندیس غرفه برتر دومین نمایشگاه کارآفرینی و اشتغال خوزستان به فرماندار شوش+ عکس

اهدای تندیس غرفه برتر دومین نمایشگاه کارآفرینی و اشتغال خوزستان به فرماندار شوش+ عکس

منصوری به برنامه‌ریزی ویژه و رهنمودهای فرماندار شوش برای برجسته کردن ظرفیت‌های این شهرستان اشاره کرد و افزود: غرفه این شهرستان در ارائه فرصتها و دستاوردهای اقتصادی در زمینه کارآفرینی و اشتغال پس از ارزیابی های صورت گرفته به عنوان شهرستان برتر انتخاب شد.اهدای تندیس غرفه برتر دومین نمایشگاه کارآفرینی و اشتغال خوزستان به فرماندار […]

منصوری به برنامه‌ریزی ویژه و رهنمودهای فرماندار شوش برای برجسته کردن ظرفیت‌های این شهرستان اشاره کرد و افزود: غرفه این شهرستان در ارائه فرصتها و دستاوردهای اقتصادی در زمینه کارآفرینی و اشتغال پس از ارزیابی های صورت گرفته به عنوان شهرستان برتر انتخاب شد.اهدای تندیس غرفه برتر دومین نمایشگاه کارآفرینی و اشتغال خوزستان به فرماندار شوش
 مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش گفت: تندیس غرفه برتر دومین نمایشگاه کارآفرینی و اشتغال خوزستان پیش از ظهر امروز در مراسمی به فرماندار شوش اهدا شد.
به گزارش شوشان،  مراسم اختتامیه دومین نمایشگاه کارآفرینی و اشتغال استان خوزستان با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان برگزار شد. در این مراسم از دکتر عدنان غزی فرماندار شوش بعنوان غُرفه ی برتر در این نمایشگاه تجلیل گردید.
روابط عمومی فرمانداری شوش در این خصوص اظهار کرد: غرفه شهرستان شوش در دومین نمایشگاه کارآفرینی و اشتغال استان خوزستان به عنوان غرفه برتر معرفی شد. 
خالد منصوری ادامه داد: این نمایشگاه با هدف معرفی دستاوردهای خوزستان در حوزه اشتغال در ۱۰۰ غرفه و مشارکت ۱۷ شهرستان از ۶ تا ۹ شهریور  برپا شد.
وی یادآور شد: شهرستان شوش ۵ غرفه فعال در ۴ بخش صنعتی، گردشگری، صنایع دستی و کشاورزی برپا کرده بود.
منصوری در پایان به برنامه‌ریزی ویژه و رهنمودهای فرماندار شوش برای برجسته کردن ظرفیت‌های این شهرستان اشاره کرد و افزود: غرفه این شهرستان در ارائه فرصتها و دستاوردهای اقتصادی در زمینه کارآفرینی و اشتغال پس از ارزیابی های صورت گرفته به عنوان شهرستان برتر انتخاب شد.
وی در پایان گفت: از تمام کسانیکه در این موفقیت همکاری و همیاری داشتند صمیمانه تشکر می‌کنم.

مرجع خبری:جریده خبر

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.

اینستاگرام صدای کرخه

اسلاید خبری

اوقات شرعی همراه با صدای اذان

تمامی حقوق سایت برای SedayeKarkhe.ir محفوظ است. اجرا توسط : خالدمنصوری